Sme v tom

 

Sme tri obyčajné baby a sme v tom. Nie V TOM, nie sme žiadna hippies komunita. Sme v tom biznise. Sme v tom pre ďalšie baby ako my. Sme v tom preto, lebo vieme, aké únavné je obehávať obchody s opuchnutými nohami v siedmom mesiaci. Sme v tom pre všetky mamy, na ktoré predavačky podozrievavo pozerajú pri manévrovaní s kočíkom medzi regálmi. Sme v tom pre rodičov, pre ktorých je nakupovanie s dieťaťom skúškou trpezlivosti. Sme v tom pre rodičov, súrodencov, kamarátov a kolegov, ktorí rozmýšľajú nad najlepším darčekom pre budúcu alebo súčasnú mamičku. Sme v tom a ak ste V TOM, budeme v tom spolu. Vitajte v našej Foiro rodine.

 

Maria

Mária

V abecednom poradí je prvým členom Foiro rodiny. Mária je náš ostrov pokoja.

Keby sme ju mali charakterizovať jednou pesničkou, bola by to Vymyslená od Elánu. Kto ju pozná, má ju rád. Keď ju počujete, zlepší Vám náladu.

Mária má estetické cítenie, ktoré jej neskrývane závidíme, a preto sme ju menovali našim expertom na fotenie a veci s tým súvisiace. Väčšinu (ak nie všetky) fotky na našich stránkach robila Mária, a ak by ste chceli, aby niečo odfotila aj pre Vás, tak si to vyhoďte z hlavy, má toho aj tak dosť.

Mária je hrdou vlastníčkou jedného manžela (svokra bola pribalená gratis), dvoch detí a jedného veľmi huňatého psa.

 Miska_2

Miška

Ak lúštite krížovky a hľadáte synonymum slova „živel“ alebo „energia“, správna odpoveď je „Miška“. Nemáte začo.

Miška je náš akčný hrdina, keď si niečo vezme do hlavy, nezastaví ju nič a nikto. Keby sme žili vo filme, vždy, keď by Miška vošla do miestnosti, v podmaze by hrali Queen Don`t Stop Me Now.

Oficiálne má vzdelanie a titul na prácu s deťmi, ale stíha popri tom organizovať našu Foiro rodinu, sklad, zásoby a všetko okolo toho. Každá zásielka od nás prejde Miškinými rukami a my len dúfame, že ju nezláka naspäť Východné Slovensko, odkiaľ pochádza, lebo neviem, ako by sme všetko bez nej „zrobili“. Miška sa u nás „na západe“ udomácnila s maželom a dvoma dcérami. Svokrovci ostali na východe. To sa niekto má.

 

Lenka_2

 

Morticia

To najlepšie na koniec. (toto mi asi vyškrtnú, ale za pokus to stojí)

Vo Foiro rodine mám funkciu Meškača (nie som pomalá, som dôkladná) a Nakupovača (lebo som videla všetky diely Nákupných Maniačok).

Verím na karmu, neverím na horoskopy a nikdy sa nenudím, lebo manžel je blíženec a platia na neho všetky charakteristiky Veštice Tamary a Hesa Jašteráka. Plynule sa prepína z verzie „Manžel“ do verzie „Dieťa“, čím ma udržiava v strehu a v kondícií.

Okrem neho máme deti občas - požičané od brata, švagrinej, susedov a kamarátov.