Tajomstvo MDŽ odhalené!

Kytica1_200px

Žijeme v dobe, kedy každý deň je sviatok. Sviatkov a pamätných dní je toľko, že na jeden deň ich pripadá niekoľko.

 Máme sviatky všeobecné - typu Vianoce, Veľká noc, Hanukkah, Deň nezávislosti, Čínsky Nový rok a iné. Osláviť ich môže každý, kto sa na to cíti a kto nemá alergiu na tradície alebo traumu z detstva z kaprích kostí.

Okrem všeobecných existujú sviatky špecializované - pre určité skupiny ľudí: Deti oslavujú svoj sviatok na Medzinárodný deň detí, rodičia majú svoj deň na Deň matiek a Deň otcov, zamilovaní dostali svoj moderný sviatok na Svätého Valentína. Dokonca existuje aj sviatok Pamiatky zosnulých pre... Pre slabšie povahy prezentovaný ako Dušičky alebo Halloween.

Treťou skupinou sviatkov sú sviatky osobné a patria medzi ne narodeniny, meniny, výročie svadby, výročie založenia facebookovského profilu a iné výročia, na ktoré keď zabudnete, hrozí vám scéna, na ktorú tak ľahko nezabudnete.

A potom poznáme sviatky, ktoré je ťažko zaradiť. Majú určený dátum, KEDY ich treba oslavovať, ale nie je jasné, KTO by ich mal oslavovať, KOMU treba blahoželať, akú formu má mať gratulácia a v neposlednom rade koľko statusov o tom pridať na Facebook tak, aby to nebolo príliš málo ani príliš veľa.

Typickým príkladom je 8. marec, Medzinárodný deň žien (MDŽ). Názov napovedá, že je to deň žien, navyše medzinárodný. Nie je za čo.

Názov však nič nehovorí o tom, ktoré ženy MDŽ oslavujú. Nad 15 rokov? Nad 18 rokov? Do dôchodkového veku, alebo bez ohľadu na vek?

Kytica2_200px

Kto by mal gratulovať k MDŽ? Všetci muži všetkým ženám? Alebo len tým, ktoré poznajú? Napríklad doprava by kvôli hromadným gratuláciám mohla skolabovať. A mali by si blahoželať aj ženy navzájom? A čo LGBT menšiny?

Tieto a ďalšie tajomstvá MDŽ sme podrobili výskumu a prinášame vám 100 percentnú Foiro odpoveď na všetky otázky*.

(*všetky otázky ohľadne MDŽ, lebo napríklad na otázku „Kam miznú ponožky z pračky?“ odpoveď nepoznáme ani my, ani tímy amerických vedcov)

Vo Foiro rodine MDŽ oslavujú všetci – ženy bez rozdielu veku a muži tiež, lebo každý chlap má v sebe kúsok ženského ja. Gratulácie sú samozrejmosťou a ideálny darček je niečo pekné, niečo čo poteší, a nápoveda: nájdete ho na našej stránke.

Foiro rodina vám všetkým želá všetko najlepšie k MDŽ, posielame virtuálnu kyticu kvetov podľa virtuálneho vlastného výberu a k tomu od nás dostávate parádny MDŽ poukaz.

Vďaka MDŽ poukazu získate zľavu 10 eur na nákup Foiro balíčkov. A aby ste vedeli, ako veľmi vás ľúbime, poukaz platí nie len 8. marca, ale celý mesiac marec. Vo Foiro rodine nezáleží, či nakupuje muž alebo žena, MDŽ zľavu dostane každý, kto pri objednávke do použije zľavový kupón s heslom MDZ2017 .

 

 

voucher2